Yaşam

Nilüfer’de yıl sonu sergisi için kursiyerlerin heyecanı

Eğitim döneminde Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Ebru Atölyesi’ne katılan kursiyerlerin çalışmaları, Konak Kültür Evi’nde düzenlenen stantta sanatseverlerle buluştu.

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği sanat atölyelerine katılan kursiyerler, yıl sonunda düzenlenen eğitim döneminde çalışmalarını sergiliyor. Sabriye Düvenci eğitmenliğindeki Çocuk Fotoğraf Atölyesi Sergisi’nin ardından bu kez Ebru Atölyesi’ne katılan kursiyerler çalışmalarını sergiledi. 2022-2023 döneminde gerçekleştirilen Ebru Atölyesi’ne katılan 20 kursiyerin oluşturduğu 82 eser yıl sonu standında izleyicilerin beğenisine sunuldu. Konak Kültür Evi’nde düzenlenen stantta eğitmen Dilek Erim’in öğrencileri sertifikalarını aldı. Eğitmen Dilek Erim, Nilüfer Belediyesi’nin yıllardır çalıştaylara büyük destek verdiğini belirterek, emeği geçenlere ve Önder Turgay Erdem’e teşekkür etti.

4 Mayıs’a kadar açık kalacak stanttan sonra fotoğraf ve kat-i atölye kursiyerlerinin çalışmaları da sergilenerek sanatseverlerle buluşacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-siverek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu